O společnosti

Nákladní automobilová doprava a zemní práce

Snažíme se všem našem zákazníkům pomoci uskutečnit jejich plány, ať už je to výstavba domu, terénní úpravy, nebo jakékoli výkopové práce. Klademe maximální důraz na dobře odvedenou práci.
V oboru podnikáme již od roku 2010. Specializujeme se na nákladní automobilovou dopravu a zemní práce. Působíme převážně v regionu Vlašim, Benešov, Čechtice a blízké okolí. V poslední době také velmi často v Praze. Po dohodě jsme schopni realizovat zakázky po celé ČR, jedná-li se o vícedenní práci. Pro autodopravu využíváme převážně vozidla MAN v konfiguraci náprav 8×6, 8×4, 6×6 a 4×2. Dále také disponujeme 2, 5, 8 a 16 tunovými rypadly, které jsou všechny vybaveny bouracími kladivy od 80 kg až po 1100 kg. Vlastníme také paletizační vidle, zemní vrtáky, naklápěcí hlavy atd. V průběhu let se nám podařilo navázat spolupráci se společnostmi, jako jsou COLAS, PORR, EDIKT, METROSTAV, AKUPI, CHLÁDEK a TINTĚRA a další, které nám pomáhají se dále rozvíjet, rozšiřovat vozový park, ale hlavně také oblasti ve kterých dokážeme operovat

Za čím si stojíme

Dodržujeme termíny

Víme, jak Vám na Vašem projektu záleží, proto se vždy snažíme dodržovat smluvené termíny práce

Důraz na kvalitu

Kvalita je u nás na prvním místě, aby jste byli maximálně spokojeni s naší odvedenou prací

Přijatelné ceny

Za naše služby rozhodně nepřeplatíte. Společně nejprve probereme Váš rozpočet a nabídneme řešení

Působení

Působíme převážně v regionu Vlašim, Benešov, Čechtice a blízké okolí. V poslední době také velmi často působíme v Praze. Po dohodě jsme schopni realizovat zakázky po celé ČR, jedná-li se o vícedenní práci.

Naše vize

Do budoucnosti chceme rozšiřovat i nadále nejen náš vozový park, ale také členy našeho týmu. Budovat prosperující společnost s maximálním důrazem na kvalitu poskytovaných služeb ke spokojenosti našich stávajících i budoucích zákazníků.

Dlouhodobá spolupráce

Během let se nám podařilo navázat spolupráci s nejrůznějšími společnostmi, které nám pomáhají se dále rozvíjet