zEMNÍ PRÁCE

ZAMRZLA s.r.o.

Zemní a výkopové práce

Nabízíme Vám rozsáhlé služby v oblasti zemních a výkopových prací

Naše vlastní stavební mechanizace

Široké spektrum stavební mechanizace s bohatým příslušenstvím.

Naše společnost se specializuje i na zemní a výkopové práce. Pro práci využíváme velice široké spektrum stavební mechanizace, od malých subtilních otočných rypadel, až po velká mnohatunová rypadla od 1,5 tun až do 18 tun. Ke stojům disponujeme bohatým příslušenstvím, jako jsou bourací kladiva, vrtáky, podkopové lopaty, naklápěcí svahové lopaty nebo nakládací vidle.

VOLVO EWR150E
Řadí se mezi velké otočné bagry. Je na kolovém podvozku a je vybaven kompaktním rádiusem otáčení – tím se ve své třídě stáva jedinečným. Mezi jeho další vlastnosti patří také možnost lámání výložníku. Stroj je vybaven naklápěcí hlavou POWERTILT – možnost naklápění a otáčení všech lopat. Disponujeme kompletním spektrem lžic a to 50, 80, 110 a svahovací lžící, dále kladivem OSA o hmotnosti 1100 kg.

VOLVO ECR 145 DL
Řadí se mezi velké otočné bagry. Je vybaven pryžovými pásy, které jsou šetrné k povrchu a tím se stává ve své třídě jedinečným. Mezi další jeho vlastnosti patří možnost ,,lomení výložníku,, díky, kterému má stroj mnohem větší potenciál v podobě podstatně většího výškového dosahu. Stroj je vybaven naklápěcí hlavou POWERTILT – možnost naklápění všch lopat. Stroj disponuje kompletním splektrem lžic a to 40,50, 80, 110, 120 a svahovací lžíce + kladivo OSA o hmotnosti 1100 kg

TAKEUCHI TB 175
Patří do třídy midibagrů. Je vybaven pryžovými pásy, které jsou šetrné k povrchům, jako jsou zámkové dlažby, zahrady atd. Stroj je vybaven hydraulickým rychloupínacím zařízením pro snadnou a rychlou výměnu lžic a příslušenství. Samozřejmostí je mimooosé kopání – tzv. KNICKMATIC, které stroji umožňuje kopání těsně podél zdí. Disponujeme kompletním vybavením ke stroji.

VOLVO ECR 88D
Patří do třídy midibagrů s lomeným výložníkem a tím zvyšuje efektivitu při provádění zemních prací. Je vybaven pryžovými pásy, které jsou šetrné k povrchům, jako jsou zámkové dlažby, zahrady atd. Stroj je vybaven hydraulickým rychloupínacím zařízením pro snadnou a rychlou výměnu lžic a příslušenství. Samozřejmostí je mimooosé kopání – tzv. KNICKMATIC, které stroji umožňuje kopání těsně podél zdí. Disponujeme kompletním vybavením ke stroji.

VOLVO ECR 50D
Jedná se o pásový otočný minibagr o hmotnosti 5,5 tuny. Toto rypadlo je vhodné do špatně přístupných míst a složitějších prací, kde je nedostatek prostoru. Díky své hmotnosti se jedná o stroj, který už dokáže jeřábovat břemena kolem 1 tuny, ale přitom je velice kompaktní. Vyznačuje se nulovým přesahem zádi, což rypadlu umožní postavit se například těsně ke zdi a bez problému se otáčet. 

LiuGong 918F
Jedná se o pásový otočný minibagr o hmotnosti 1,8 tuny. Toto rypadlo je vhodné do špatně přístupných míst a složitějších prací, kde je nedostatek prostoru. Díky své hmotnosti se jedná o stroj, který už dokáže jeřábovat břemena kolem 400kg tuny, ale přitom je velice kompaktní. Vyznačuje se nulovým přesahem zádi, což rypadlu umožní postavit se například těsně ke zdi a bez problému se otáčet. Stroj je vybaven roztahovacím podvozkem.

LIEBHERR 538
Řadí se do kategorie velkých kloubových nakladačů. Je určen na přesun nebo nakládání sypkých materiálů jako je zemina, písek, kamen, atd. Nakladač lze využít na skládání palet, protože je vybaven paletizačními vidlemi.

TRAKTORBAGR 432 F2
V naší nabídce nesmí chybět ani rypadlo – nakladač tzv. traktorbagr 432 F2, stroj máme vybaven kompletním příslušenstvím. Lžíce 30, 40, 60, 90, naklápěcí svahová lžíce a samozřejmostí je i bourací kladivo.

NEW HOLLAND C175
Jedná se o smykový pásový nakladač s příslušenstvím paletových vidlí a se lžící. Jde o velmi specifický stroj u kterého díky jeho pásům dochází k jedinečným adhézním podmínkám.

Hutnící technika

Vibrační deska 500 kg

Hmotnost: 500 kg
Šíře: 60 cm

Hutnící pěch 60 kg

Hmotnost: 60 kg
Šíře: 25 cm

Navázání spolupráce

01.

Kontakt

Máte zájem o některou z našich služeb? Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo tel.: 607 629 645

02.

Naše nabídka

Na základě Vaší poptávky pro Vás připravíme nabídku našich služeb, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

03.

Provedení práce

Klademe důraz na kvalitu našich služeb, aby jste byli maximálně spokojeni s odvedenou prací.

Napsali o nás

Maximálně spokojen. Využil jsem jak výkopových prací při stavbě rodinného domu, tak dopravy štěrků z blízkých kamenolomů. Velmi vstřícné jednání a férové ceny.
Jiří Horálek
Mohu jen doporučit skvělý přístup. Využil jsem odvozu sutě při demolici staré usedlosti. Profesionální jednání a dodržení všech termínů bylo samozřejmostí. Příště se na vás obratím určitě znovu.
Radim Bouček
Se službami p. Zamrzly jsem byla maximálně spokojená. Pomohl nám s výkopem pro základy našeho domu. Moc děkujeme za spolupráci!
Jana Hlavičková